Remington Industries 14UL1007STRVIO250
Número de parte
14UL1007STRVIO250
Fabricante
Remington Industries
Categoría:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.14UL1007STRVIO250.pdf
Descripción
HOOK-UP STRND 14AWG VIO 250'
Product details
1. How to order 14UL1007STRVIO250 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 14UL1007STRVIO250 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 14UL1007STRVIO250?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG
ConductorStrand 41/30 41/30 41/30 41/30 41/30
ConductorMaterial Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned Copper, Tinned
Jacket(Insulation)Diameter 0.105 (2.67mm) 0.105 (2.67mm) 0.105 (2.67mm) 0.105 (2.67mm) 0.105 (2.67mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.016 (0.41mm) 0.016 (0.41mm) 0.016 (0.41mm) 0.016 (0.41mm) 0.016 (0.41mm)
Length 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m) 250.0' (76.2m)
Voltage 300V 300V 300V 300V 300V
OperatingTemperature 105°C 105°C 105°C 105°C 105°C