1493K-17LFT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1493K-17LFT.
| Imagen |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| PLL | Yes with Bypass | Yes with Bypass | Yes with Bypass | Yes with Bypass | Yes with Bypass |
| Input | Clock, Crystal | Clock, Crystal | Clock, Crystal | Clock, Crystal | Clock, Crystal |
| Output | Clock | Clock | Clock | Clock | Clock |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ratio-Input:Output | 1:5 | 1:5 | 1:5 | 1:5 | 1:5 |
| Differential-Input:Output | No/No | No/No | No/No | No/No | No/No |
| Frequency-Max | 48MHz | 48MHz | 48MHz | 48MHz | 48MHz |
| Divider/Multiplier | No/No | No/No | No/No | No/No | No/No |
| Voltage-Supply | 1.7V ~ 2V | 1.7V ~ 2V | 1.7V ~ 2V | 1.7V ~ 2V | 1.7V ~ 2V |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 80°C | -10°C ~ 80°C | -10°C ~ 80°C | -10°C ~ 80°C | -10°C ~ 80°C |