0678H0800-02.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0678H0800-02.
| Imagen |
| Fabricante | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. | Bel Fuse Inc. |
| Package/Case | |||||
| Series | 0678H | 0678H | 0678H | 0678H | 0678H |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| CurrentRating(Amps) | 800 mA | 800 mA | 800 mA | 800 mA | 800 mA |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| ResponseTime | - | - | - | - | - |
| MeltingI²t | 300A AC, 2kA DC | 300A AC, 2kA DC | 300A AC, 2kA DC | 300A AC, 2kA DC | 300A AC, 2kA DC |
| ApprovalAgency | 0.08 | 0.08 | 0.08 | 0.08 | 0.08 |
| Color | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |