042202.5MRA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 042202.5MRA.
| Imagen |
| Package/Case | |||||
| Series | 422A | 422A | 422A | 422A | 422A |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| CurrentRating(Amps) | 2.5 A | 2.5 A | 2.5 A | 2.5 A | 2.5 A |
| VoltageRating-AC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| VoltageRating-DC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| ResponseTime | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow |
| MeltingI²t | 50A AC, 100A DC | 50A AC, 100A DC | 50A AC, 100A DC | 50A AC, 100A DC | 50A AC, 100A DC |
| ApprovalAgency | 1.29 | 1.29 | 1.29 | 1.29 | 1.29 |
| Color | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |