0326.175H.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0326.175H.
| Imagen |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 326 | 326 | 326 | 326 | 326 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MountingType | Holder | Holder | Holder | Holder | Holder |
| CurrentRating(Amps) | 175 mA | 175 mA | 175 mA | 175 mA | 175 mA |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ResponseTime | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow |
| MeltingI²t | 100A | 100A | 100A | 100A | 100A |