0263.062HAT1L.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0263.062HAT1L.
| Imagen |
| Package/Case | |||||
| Series | PICO® II 263 | PICO® II 263 | PICO® II 263 | PICO® II 263 | PICO® II 263 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| CurrentRating(Amps) | 62 mA | 62 mA | 62 mA | 62 mA | 62 mA |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ResponseTime | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow |
| BreakingCapacity@RatedVoltage | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| MeltingI²t | 50A | 50A | 50A | 50A | 50A |
| ApprovalAgency | 0.000192 | 0.000192 | 0.000192 | 0.000192 | 0.000192 |
| OperatingTemperature | UR | UR | UR | UR | UR |
| Color | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |