Littelfuse Inc. 015403.5DR
Número de parte
015403.5DR
Fabricante
Littelfuse Inc.
Categoría:
Sicherungen
Paquete
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.015403.5DR.pdf
Descripción
FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC SMD
Product details
1. How to order 015403.5DR on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the 015403.5DR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 015403.5DR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 015403.5DR.
7.How to contact us to get technical supports, such as 015403.5DR pin diagram, 015403.5DR datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case
Series OMNI-BLOK® 154 OMNI-BLOK® 154 OMNI-BLOK® 154 OMNI-BLOK® 154 OMNI-BLOK® 154
ProductStatus Active Active Active Active Active
CurrentRating(Amps) 3.5 A 3.5 A 3.5 A 3.5 A 3.5 A
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
ResponseTime Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow Fast Blow
MeltingI²t 50A 50A 50A 50A 50A
ApprovalAgency 2.469 2.469 2.469 2.469 2.469
OperatingTemperature PSE, UL PSE, UL PSE, UL PSE, UL PSE, UL
Color -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C